Google+ Teraslarınızda Değişime Hazır Olun | Teras kapama
Bizi Arayın 0532 167 98 17 | 0312 228 05 68

Teraslarınızda Değişime Hazır Olun
posted Yazar | comment Yorum Yok
26
Haziran
2016

Yeni yapılan vazgeçilmez alanları arasında yer alan teraslar yaz ve kış aylarında kısıtlı olarak kullanıldığı için evin en geniş alanları arasında yer alan teraslarınızda ufak değişiklikler ile her mevsim rahat bir şekilde kullanmak isteyebilirsiniz. Mavi Mozaik dekorasyon alanlarında farklı malzemelerin üretimi ve montajı ile teras alanlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı hedeflemektedir. Ahşap malzemeler sağlam ve uzun yıllar kullanım için oldukça idealdir. Kış aylarında ortamın sıcak olmasını sağlarken, yaz aylarında da serin bir ortam imkanı sunar. Dayanıklı olan malzemeler sayesinde teraslarınızdan uzun süre verim alabilirsiniz. İlk olarak Avrupa’da uygulanmaya başlayan teras kapama sistemleri zaman içerisinde birçok ülkede yaygın bir şekilde görüntü kaybına neden olmadığı için tercih edilmeye başlamıştır. Ayrıca yan kısımları katlanabilir cam kapama sistemleri ile daha kullanışlı bir hale getirebileceğiniz gibi, üst kısmıda raylı tente sayesinde otomatik olarak açıp – kapatabilirsiniz.

Alt kısımda yer alan terasın üst kısımları ışıklandırarak, daha rahat bir kullanım hedeflenmiştir. Kahverengi pimapen seçenekleride terasa ayrı bir hava katmıştır. Dışardan bakıldığında oldukça etkileyici bir görünüme sahiptir.

teras-modelleri-33

Kış aylarında yağışın zemine ve boyaya zarar vermesinin dışında, soğuk havanın ekonomik yönden de sizi etkilemesine izin vermeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir