Mavi Mozaik Teras Kapama Sistemleri, Ankara'da Uygun Fiyat Seçenekleri ile hizmet vermektedir.
(0312) 228 05 68
Mavi Mozaik Teras Kapama Sistemleri, Ankara'da Uygun Fiyat Seçenekleri ile hizmet vermektedir.
(0312) 228 05 68

anasayfa

Mavi Mozaik Modern Kapatma Sistemleri

  • Teras Kapatma ve Rabıta Çakımı konusunda geniş bir müşteri ağına sahiptir.
  • 4 Mevsim kullanım için uygun olarak sistemler konusunda fiyatlandırma ve bilgi almak için (0532) 167 98 17 gsm hattında 7/24 ulaşabilirsiniz.
  • Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Firmamız Hakkında düşüncülerini yazan müşterilerimize Google Yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Her Mevsim Kullanım

Yaz ve Kış

Ahşap veya cam malzemeler ile kapatılan terasların mevsimsel durumlardan etkilenmeden rahat ve konforlu bir şekilde kullanılması için gerekli olan tüm ürün seçenekleri ve aksesuarlar konusunda garantili hizmet.

Ücretsiz Keşif

Projelendirme

Konusunda deneyimli personellerimiz uygulama yapılacak alanın özelliklerine uygun bir şekilde keşif ve projelendirme ile maliyetler konusunda sizlere en doğru ve güvenilir bilgileri vermektedir.

Uygun Fiyat

Taksit Seçenekleri

Genelde yaz aylarında uygulanan teras kapama sistemleri konusunda, bütçenize uygun, vade farkı olmadan eşit taksit seçenekleri ile alacağınız hizmetlere taksit imkanı Mavi Mozaik güvencesi ile sizlere sunulur.

En iyi Kapama Sistemleri Ankara

Merdiven altı teras kapama hizmeti yapan firmalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Mutlaka işinin ehli, referansı bol olan profesyonel firmalar ile çalışmaya gayret gösteriniz. Zira tbu alanda hizmet ince işçilik isteyen ve modern cihazlar kullanılarak yapılması gereken zor bir işlemdir.

Sizlere her biri alanında yetişmiş, tecrübeli ve uzman teknikerlerden oluşan ekibimiz ile hizmet sağlıyoruz. Ekibimiz, sektördeki tüm gerekliliklerin farkında olup ileri teknoloji cihazlar ile teras kapama hizmetini sunmaktadır. Geniş altyapımız sayesinde çoğu zaman aynı gün içerisinde işlemi sonlandırarak, programlarınızı aksatmanızın da önüne geçmiş oluyoruz.

Teras kapama standart bir iş değildir ve evin teras bölümüne göre bir ön hazırlık yapılması gerekir. Teras kapama hizmetinden önce adresinize göndereceğimiz uzman teknikerlerden oluşan ekibimiz terasınızın ölçülerini titizlikle not alır ve çevre şartlarını kontrol eder. Bu bilgilerin eşliğinde hazırlıklı olarak gelecek olan asıl ekibimiz de hızlı bir şekilde talep ettiğiniz kapatmayı yaparak sizlere teslim edecektir.

M2 Fiyatları Ne kadar ?

Dekorasyon hizmeti ahşap veya metal malzeme kullanılarak yapılabilmekte. Teras kapama fiyatlarının bedelini ise terasınızın büyüklüğü, kullanılacak malzeme ve özel istekleriniz belirleyecektir. Sektörün en uygun fiyatları ile bu hizmeti almak için hiç vakit kaybetmeden şimdi bizi arayın.

Hizmetlerimiz

Ahşap Teras Kapama

4 Mevsim rahat bir şekilde kullanabileceğiniz, Ahşap veya cam malzemeler ile montajı gerçekleşen en dayanıklı teras kapama sistemidir.

Çardak Sistemleri

Site, Bahçe ve Müstakil villaların bahçelerine uygulanabilir çardak sistemleri kış ve yaz aylarında kullanım için özel olarak geliştirildi.

Rabıta Çakımı

Sağlam ve uzun yıllar dayanıklılığını koruyan ahşap malzemeler, zemin için en mükemmel ürünler arasında yer almaktadır.

Şıngıl Çakımı

Çatıların kaplanması ile daha dayanıklı bir hale gelmesi için tercih edilen shingle, eğimli çatılarda kaplama amaçlı tercih edilir.

Pvs Lambiri

Tavan veya duvar kısımlarına uygulanan ahşap veya metal duvar kaplamasına verilen dekorasyon amaçlı uygulanan üründür.

Barbekü

Teras kapama sistemlerine özgü barbekü sistemleri güvenilir ve özel havalandırma sistemleri ile daha kullanışlıdır.

Teras Kapatma Avantajları

Ankara Teras kapama açık havada vakit geçirmekten insanlar için oldukça önemli bir konudur. Dışarı ile bağlantı kurulurken aynı zamanda kendini evde hissetmek isteyen ve açık hava, güneş ışığı ya da akşamın loş ışığını seven bireyler için teras çok önemlidir.

Teras kapalı ya da açık olarak kullanılabilir ama genellikle kullanışlı olması için terası kapalı kullanma daha yaygındır çünkü terasın açık olduğu süre zarfında mevsim değişikliği sebebi ile birlikte oluşan olumsuz hava koşulları görülebilmektedir. Bu sebepler dolayısı ile açık terasta vakit geçirme süresi kapalı terasta vakit geçirme süresine kıyasla daha kısadır.

Bireyler teraslarını, teras kapama avantajları yelpazesinin çok daha geniş olduğunun farkında oldukları için teraslarını genelde kapalı kullanmaktadırlar. Ayrıca terasların kapalı kullanımı terasın, dışarıdaki sesten ve kirlilikten korunmasını sağlamaktadır.

Teras Kapamada Cam Dönemi

Teras kapamanın geniş çeşitleri yoktur elbette fakat estetik duran ve bireylerin gözdesi olan bir çeşidi bulunmaktadır, o da cam ile teras kapatmadır. Teras kapatma tamamen profesyonellik gerektiren bir iş olmasıyla beraber ince işçilik ve iyi hesaplamalara dayanır. Teras kapama işlemleri için milimetrik hesaplamalar yapılmaktadır.

Terası cam ile kapatma eve sıcak bir hava katmaktadır. Bunun yanında camdan bakıldığında dışarının tamamen şeffaf bir şekilde görülmesi sayesinde evdeki yaşam kalitesini arttırmaktadır. Teras kapaması sonucunda teras kapama avantajları gözle görülür hale gelir, teras kapaması yapıldıktan sonra bireylerde yaşam kalitesi artmaktadır. Bunların yanında teras kapama işlemi sonucunda ses ve ısı izolasyonu sağlanmış olmaktadır.

Türkiye’nin güney bölgelerinde de balkonlarda cam kapama yapılması en az terasta cam kapama yapılması kadar ilgi görmektedir. Cam, terasta kullanılabilecek en iyi malzemedir. Doğallığı sebebi ile sağlığa herhangi bir zararı dokunacak madde içermemekle birlikte ortamda oluşan ferah ve iç açıcı görselin kaynağı olmaktadır. Terası cam ile kapama işlemi evin terasını olduğundan daha geniş ve ferah göstermektedir ve en güzel avantajlarından biri ise her mevsim kullanılabilir olmasıdır.

 

Call Now Button
WhatsApp WhatsApp Sohbet