Mavi Mozaik Teras Kapama Sistemleri, Ankara'da Uygun Fiyat Seçenekleri ile hizmet vermektedir.
(0312) 228 05 68
Mavi Mozaik Teras Kapama Sistemleri, Ankara'da Uygun Fiyat Seçenekleri ile hizmet vermektedir.
(0312) 228 05 68

Teras Dekorasyonu ve Uygulamalar

Sincan teras kapama konusunda uzun yıllar hizmet vermiş olan Mavi Mozaik, birbirinden farklı çalışmaları ile teras kapama sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiştir.  Balkon ve teraslar, yaşam alanlarının doğaya açılan kapılarıdır. Ferah ve rahat ortamı ile teraslar, nefes alabilmenin ve açık havanın tadını çıkartabilmenin en önemli alanlarından birisidir. Ancak mevsim koşullarının getirdiği olumsuz etkenler, yılın her gününde teras keyfini yapabilmeyi kısıtlıyor. İşte bu noktada teras kapama çözümlerimiz ile yılın her gününde mevsim koşulları ne olursa olsun terası, en rahat ve en konforlu şekilde kullanmaya yardımcı oluyoruz.

Terasın atmosferini ve ferahlığını bozmadan, yağmurlu havalarda bile rahat bir şekilde kullanım alanı haline dönüştürebilmek için teras kapama çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Direkt gelen güneş ışınlarından, yağmurdan, rüzgardan ve kardan konforlu bir şekilde korunarak, teras keyfinizi en özel şekilde yapabilmenize yardımcı olacak uygulamalarımız bulunuyor.

Teras Mimarisine Özel Çözümler

Terasın mimari özelliklerine göre en uygun kapatma işlemini sağlayacak uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Özellikle de terasın komple açık veya yarım açık teraslara uygun çalışmalar ile en güvenilir ve en konforlu kullanım standartlarının oluşturulabilmesi mümkündür. Günümüz hızla gelişen teknolojisini etkin bir şekilde kullanarak, tam olarak ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sağlıyoruz. Ahşap, profil çelik ve hatta cam teras kapama modellerimiz bulunuyor. Terasınızda ister ahşap otantikliğini ister de camın ferah ve daha özgür fonksiyonelliğini terasınıza taşıyabilirsiniz.

01.

02.

03.

04.

Keçiören Teras Kapatma Sistemleri

Kullanım alanını daraltmayacak biçimde özel uygulamalar sayesinde terasın son derece rahat bir kullanım standardına sahip olmasını sağlayacak çözümlerimiz bulunuyor. Direkleme sistemi, ızgaralama sistemi, askı sistemleri gibi farklı yöntemler kullanarak, teras kapama uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Çatı katı olan açık teras üstü bölümlerine işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı

Uzman ve deneyimli personeller tarafından tüketici ihtiyaç ve istekleri de dikkate alınarak, yapılan ölçümleme işlemlerinin ardından en sert ve en zorlu hava koşullarına dahi dinamik biçimde dayanıklılık gösterecek güvenilir teras sistemlerinin uygulaması gerçekleştiriliyor. Sincan teras kapatma Mimari yönden farklılık gösteren terasların yapısal özelliklerine uygun özgün uygulamalar gerçekleştirerek, standart uygulamaların oluşturabileceği dezavantaj ve güvenlik risklerinin tamamen ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. Fonksiyonel açılır ve kapanır özellikli sistemler ile ilkbahar ve yaz aylarının güzel havalarının deneyimini de en özel şekilde yaşayabilmenize yardımcı olacak uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

WhatsApp WhatsApp Sohbet