Mavi Mozaik Teras Kapama Sistemleri, Ankara'da Uygun Fiyat Seçenekleri ile hizmet vermektedir.
(0312) 228 05 68
Mavi Mozaik Teras Kapama Sistemleri, Ankara'da Uygun Fiyat Seçenekleri ile hizmet vermektedir.
(0312) 228 05 68

Teras Dekorasyon Nasıl Olmalıdır ?

Evin en geniş alanları arasında yer alan teraslarınız kapama işleminin ardından farklı mobilya ve dekorasyon aksesuarları ile daha kullanışlı hale gelebilir. Hayalinizdeki teras alanlarını sizler için ahşap ve cam malzemeler ile özel olarak üreterek, sağlam ve uzun yıllar kullanım için montajını gerçekleştirdikten sonra teras dekorasyonlarını nasıl yapacağınız konusunda da iç tasarım uzmanlarımızın fikirlerini sizlerle paylaşarak kış ve yaz mevsimlerinde teraslarınızda ne gibi yenilikler yapacağınız konusunda ipuçlarını sayfamız aracılığıyla yansıtıyoruz.

Yaz Aylarında Bolca Çiçek Tercih Edin

Açık havada kendinize temiz ve şık görünümlü bir ortam yaratmak için farklı bitki türlerini yetiştirebilirsiniz.  Yaz mevsiminde yetişen meyveleride büyük bir saksıda yetiştirerek, kendi emeğinizle yetiştidiğiniz meyvelerin keyfini sürebilirsiniz.

Güneş Işınlarından Korunma Yolları

Aşırı sıcak havalarda terasınız kapanmadığı sürece zaman geçirmeniz bir çile haline gelecektir. Raylı tente sistemleri sensör sistemi sayesinde teras kurulum esnasında talebinize göre uzaktan kumanda sistemi ile rahatlıkla yönetilerek serin bir ortam yaratmanıza olanak sağlar. Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ile teras alanlarındaki yenilikleri yakından takip edebilirsiniz.

Ayrıca rüzgarın olmadığı yaz aylarında gölgelik olarak kullanabileceğiniz model yan kısımda yer alan resimde paylaşılmıştır. Deniz kenarlarında kullanılan şimşeyelerde teras alanlarında kullanım için idealdir. Kullanılan malzemelerin kalitesine göre fiyatlarda değişiklikler gözlemlenebilir.

Kış aylarında kar ve yağmur yağışlarının zemine ve boyaya zarar verceği düşünülürse raylı tente sistemi tam size göre isteğinize göre açılıp, kapanma seçeneği sunan bu sistem Mavi Mozaik güvencesi ile garanti kapsamı altında sizlere sunulur. Daha önceden teras kapama konusunda çeşitli referanslar ile müşterilerimize teras alanlarını kapatırken fikir sunmamız, ürün seçiminizi kolaylaştırmaktadır.

WhatsApp WhatsApp Sohbet