Mavi Mozaik Teras Kapama Sistemleri, Ankara'da Uygun Fiyat Seçenekleri ile hizmet vermektedir.
(0312) 228 05 68
Mavi Mozaik Teras Kapama Sistemleri, Ankara'da Uygun Fiyat Seçenekleri ile hizmet vermektedir.
(0312) 228 05 68

Teraslarınızda Değişime Hazır Olun

Yeni yapılan vazgeçilmez alanları arasında yer alan teraslar yaz ve kış aylarında kısıtlı olarak kullanıldığı için evin en geniş alanları arasında yer alan teraslarınız’da ufak değişiklikler ile her mevsim rahat bir şekilde kullanmak isteyebilirsiniz. Mavi Mozaik dekorasyon alanlarında farklı malzemelerin üretimi ve montajı ile teras alanlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı hedeflemektedir.

Ahşap malzemeler sağlam ve uzun yıllar kullanım için oldukça idealdir. Kış aylarında ortamın sıcak olmasını sağlarken, yaz aylarında da serin bir ortam imkanı sunar. Dayanıklı olan malzemeler sayesinde teraslarınızdan uzun süre verim alabilirsiniz. İlk olarak Avrupa’da uygulanmaya başlayan teras kapama sistemleri zaman içerisinde birçok ülkede yaygın bir şekilde görüntü kaybına neden olmadığı için tercih edilmeye başlamıştır. Ayrıca yan kısımları katlanabilir cam kapama sistemleri ile daha kullanışlı bir hale getirebileceğiniz gibi, üst kısmıda raylı tente sayesinde otomatik olarak açıp – kapatabilirsiniz.

Alt kısımda yer alan terasın üst kısımları ışıklandırarak, daha rahat bir kullanım hedeflenmiştir. Kahverengi pimapen seçenekleri de terasa ayrı bir hava katmıştır. Dışarıdan bakıldığında oldukça etkileyici bir görünüme sahiptir.

Kış aylarında yağışın zemine ve boyaya zarar vermesinin dışında, soğuk havanın ekonomik yönden de sizi etkilemesine izin vermeyin.

WhatsApp WhatsApp Sohbet